Genç kız 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldü

  • Giriş : 01.04.2007 / 00:00:00

Rize'de genç bir kız 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Rize'nin Tophane Mahallesi Yetimoğlu Apartmanı 1. katında yangın ihbarı alan itfaiye ekipleri olay yerine giderek yangına müdahale etti.

Bu arada, yangını gören bir vatandaş evin içine girerek Sinem Feyiz'i (17) çıkardı ve Rize 82. Yıl Devlet Hastanesine götürdü. Yapılan muayenede Feyiz'in 17 yerinden bıçaklandığı ve vücudunun bazı yerlerinde cam kesikleri olduğu tespit edildi. Feyiz, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Yangının Sinem Feyiz'in ölümünü örtbas etmek için çıkarılmış olabileceği, soruşturmanın bu yönde de sürdürüldüğü bildirildi.

Sinem Feyiz'in bir haftadır evde kız kardeşi Çiğdem Feyiz (15) ile kaldığı, Çiğdem Feyiz'in yangın sırasında bir arkadaşında olduğu belirlendi.

Sinem Feyiz'in annesi Figen Feyiz'in annesinin cenaze törenine katılmak için Samsun'a gittiği, babası Erol Feyiz'in ise Edirne'de iş makinesi operatörü olarak çalıştığı kaydedildi.

Bu arada, Sinem Feyiz'in yaklaşık 15 gün önce Balıkesir'in Erdek ilçesinde nişanlandığı ve 1 ay sonra düğününün yapılacağı öğrenildi.

Feyiz'in cesedi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious