Genç kız 2. kattan kendini attı

  • Giriş : 23.11.2006 / 00:00:00

Sakarya'da erkek arkadaşıyla tartıştıktan sonra sinir krizi geçiren genç kız, apatmanın ikinci katından atladı. Ağır yaralanan genç kız, hastanede tedavi altına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Yenikent Mahallesi Karaman Kalıcı konutlarında gece saatlerinde meydana gelen olayda, evde ailesiyle birlikte yaşadığı belirtilen 32 yaşındaki Hanife Koç, iddialara göre, erkek arkadaşıyla tartıştıktan sonra odasına kapandı. Bir süre sonra sinir krizi geçiren Koç, yaşadığı apartmanın 2. katında pencereye çıkarak kendini aşağı attı.

Ağır yaralanan Koç'un çığlık seslerini duyan ailesi ve komşuları hemen 112 Hızır Acil ve 155 polis imdat telefonunu arayarak yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekibi yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Daha sonra vatandaşların da yardımıyla ambulansa taşınan Koç, Toyotasa İlk Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne kaldırıldı.

Genç kızın babası Selahattin Koç, kızının sinir hastası olduğunu ancak daha önce bu şekilde bir davranış sergilemediğini belirtti.

Olayla ilgili polis inceleme başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious