Genç kız tecavüzcüsünü öldürdü

  • Giriş : 01.11.2007 / 17:10:00

Samsun'da 18 yaşındaki genç, kendisine tecavüz eden büfeciyi öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Samsun'da geçen ay çalıştığı büfenin sahibi yaşındaki Turgut Akman"ı başına taşla vurarak bayıltan sonrada kaldığı çadırı ateşe verip yakarak öldüren 18 yaşındeki K.K., tedavi gördüğü hastaneden alınarak cezaevine kondu. Cumhuriyet savcısına ifade veren erkek zanlı K.K., büfeciyi kendisine tecavüz ettiği için öldürdüğünü söyledi.

Atakent Beldesi Yalı Mahallesi"nde meydana gelen olayda, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ait Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu"ndan 3 ay önce 18 yaşını doldurduğu için ayrılan K.K., Adnan Menderes Bulvarı sahilinde büfe işleten Turgut Akman"ın yanında çalışmaya başladı. Akman, kalacak yeri olmayan Karabağ için büfenin yanına çadır kurdu. Geçen ay sabaha karşı elleri ve yüzü yanık bir şekilde devriye gezen polislerden yardım isteyen K.K., hastanede tedavi altına alınınca ifadesini alan polislere cinayet olayını anlattı. K.K."nın söylediği büfeye giden ekipler Akman"ın yanmış cesediyle karşılaştı.

Samsun Devlet Hastanesi yanık servisinde tedavi altına alınan K.K. bugün hastaneden taburcu olarak cumhuriyet savcılığına götürüldü. Cumhuriyet savcısına ifade veren K.K., “Yurttan çıktıktan sonra Turgut Akman"ın yanında çalışmaya başladım. Kalacak yerim olmadığı için büfenin arka tarafına benim için çadır kurdu. Geceleri burada yatıyordum. Olay akşamı Turgut Akman arkadaşıyla birlikte gece geç saatlere kadar alkol aldı. Ben de çadıra yatmaya gittim. Gece geç saatte çadıra geldi. Kendisi pantolonunu çıkarmıştı. Geceyi çadırda geçireceğini söyleyerek benim de şortumu çıkarmaya çalıştı. Bana iki kez tecavüz etti. Ben de çadırı sabitlemeye yarayan taşlardan birini alarak kafasına iki kez vurdum. Yere düştü. Bir bidon alarak benzinliğe gittim. Benzin alıp geri döndüm ve çadırı ateşe verdim. Bu sırada benzin parladı. Benimde ellerim ve yüzüm yandı'' diye konuştu. Karabağ ifadesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious