Genç kızı ikna edemediler

Genç kızı ikna edemediler.7588
  • Giriş : 20.04.2009 / 21:06:00

Eskişehir'de üst geçit köprüsüne çıkan genç bir bayan, onlarca kişinin gözleri önünde aşağıya atladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alınan bilgiye göre, Gündoğdu Mahallesi Çevre Yolu Takkalı Kavşağı yakınlarında üst geçit köprüsüne çıkan genç bir bayanın intihar girişiminde bulunduğunu fark eden vatandaşlar, polise haber verdi. Olay yerine tedbir için itfaiye ve 112 ekipleri de çağrıldı. İtfaiye görevlileri, adı D.Ş. (20) olan "Ölmek istiyorum" diyerek sürekli ağlayan genç bayanın aşağıya atlama ihtimaline karşı aşağıya branda açtı.

Bir süre polislerin ikna etmek için dil döktüğü D.Ş., ayakkabılarını çıkardıktan sonra köprünün en üst noktasına tırmandı. Bu esnada bayanın ayağını tutmaya çalışan polis memuru, tel kafes yüzünden başarılı olamadı. D.Ş., bu hareketinden kısa bir süre sonra görevlilerin tedbir aldığı tarafın tersi istikametine yönelip onlarca kişinin bağrışları arasında kendini aşağıya bıraktı. Görevlilerin son anda atladığı yere doğru çektiği brandaya çarpıp yere düşen genç bayan, yaralandı. Sağlık görevlilerinin hemen olay yerinde ilk müdahalede bulunduğu D.Ş., ambulansla kaldırıldığı Eskişehir Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Olay sebebiyle Çevre Yolu'nun Bursa istikameti yakyaşık yarım saat trafiğe kapatıldı. Uzun araç kuyrukları oluşurken, çok sayıda vatandaş olan biteni meraklı gözlerle seyretti.

Polis ekipleri, genç bayanın neden intihara teşebbüs ettiğini araştırıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*