Genç kızın esrarengiz intiharı!

Genç kızın esrarengiz intiharı!.11605
  • Giriş : 01.08.2008 / 22:12:00
  • Güncelleme : 01.08.2008 / 22:09:13

Eskişehir'de 18 yaşındaki Ezgi Çakır, evlerinin mutfağında, 3 ay önce vefat eden babasına ait tabancay başına ateşleyerek yaşamına son verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ezgi'nin intihar ettiği evlerinden, 3 gün önce annesinin 200 bin YTL değerindeki altınlarının çalındığı öne sürüldü.

Olay, bugün saat 15.30 sıralarında Çamlıca Mahallesi Uzunlar Sokak'ta meydana geldi. Ezgi Çakır, oturdukları hahçeli ve havuzlu villa tipi 2 katlı evlerinin mutfak kapısını içeriden kilitleyerek sandalyede oturup tabancayı başına dayadı ve tetiği çekti. Silah sesi üzerine mutfağın kapısını kırıp içeriye giren yakınları, Ezgi'yi kanlar içerisinde görüp hemen 112'yi aradı. Olay yerine gelen ambulanstaki sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Ezgi'nin yaşamını yitirdiği belirlendi.

Eskişehir'de akaryakıt istasyonu sahibi olan ve 3 ay önce vefat eden babası Eşref Çakır'a ait tabancayla intihar eden Ezgi Çakır'ın cesedi otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi morguna kaldırıldı, olayla ilgili olarak Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

Yakınları, intihar eden Ezgi Çakır'ın oturduğu evden 3 gün önce çelik kasanın anahtarla açılıp içerisinden annesi Fikriye Çakır'a ait 200 bin YTL değerinde altınların çalındığını öne sürdü. Altınların çalınmasından sonra yakınlarının Ezgi Çakır'a, “Senin arkadaşların eve gelip gittikten sonra altınlar çalındı” dediği, Ezgi'nin de bu olaya üzüldüğü kaydedildi. Ölen Ezgi Çakır'ın bir ay önce de nişanlandığı öğrenildi.

Ezgi Çakır'ın vefat eden babası Eşref Çakır, 3 Kasım 2002 seçimlerinde Eskişehir'de bağımsız milletvekili adayı olmuş ancak kazanamamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*