Genç Milli Takım kampa girdi

  • Giriş : 20.01.2007 / 00:00:00

12 Ağustos 2007 tarihleri arasında İspanya'da gerçekleştirilecek Gençler Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Genç Milli Takım bugün Abdi İpekçi Spor Salonu'nda toplanarak kampa girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Antrenör Taner Günay yönetiminde hazırlık kampına başlayan Genç Milli Takım, hazırlıklarını 27 Ocak 2007 tarihine kadar sürdürecek. 27 Ocak tarihine kadar kamp çalışmalarına devam edecek olan Genç Milli Takım günde çift antrenman yaparak çalışacak.

Genç Milli Takım antrenörü Taner Günay Balkan Şampiyonası'nda yer alamayan oyuncuların da bu kampa dahil olduklarını söylerken, "Avrupa Şampiyonası öncesinde hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Balkan Şampiyonası'nda gördüğümüz eksiklerimizi bu kamp döneminde tekrar gözden geçireceğiz. Liglere verilen aradan da iyi yararlanmak istiyoruz. Günde yapacağımız çift taktik antrenmanları ile kampımızı tamamlayacağız" şeklinde konuştu.

Öte yandan bugün Abdi İpekçi Spor Salonu'nda başlayan Genç Milli Takım'ın kamp çalışmalarını Milli Takımlar Teknik Direktörü Bogdan Tanjevic de izledi. Sık sık oyuncularla ilgili notlar alan Tanjevic, antrenman sonuna kadar çalışmaları takip etti.

Genç Milli Takım kamp kadrosu şu isimlerden oluşuyor;

Teknik Kadro

Mehmet Döğüşken Menajer TBF

Taner Günay Antrenör Fenerbahçe Ülker

Erhan Enak Yard. Antrenör Efes Pilsen

Ömer Büyükaycan Yard. Antrenör

Yaşar Seven Masör TBF

Oyuncu Kadrosu

Teoman Örge, Volkan İncekara, Can Özcan, Birkan Batuk Alpella

İbrahim Yıldırım Banvit

Gökhan Şirin Darüşşafaka

Deniz Kılıçlı, Andre Kislitsin, Ali Işık Pertevniyal

Tufan Önen Oyak Renault

Erdinç Balto, Hayrettin Dizdar, Gökber Gen Pınar Karşıyaka

İlkan Karaman, Melih Yıldız, Burak Özer Tofaş

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious