Genç Parti terörü bitirecek!

Genç Parti terörü bitirecek!.20273
  • Giriş : 16.06.2007 / 17:09:00

Cem Uzan, terörün bitirileceğini iddia etti. Uzan, terörü nasıl bitirecek?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

GP Genel Başkanı Cem Uzan, terörün bitirileceğini ifade ederek ''Kardeşlik devam edecek. Türk milleti dostluğa dostlukla, şiddete şiddetle karşılık verir'' dedi.

Partisinin Maltepe ilçe binası açılışında konuşan Cem Uzan, 23 Temmuzdan itibaren iktidarları döneminde mazotun 1 lira olacağını, ÖSS'nin kalkacağını,işsize 250 YTL maaş verileceğini anlattı.

Uzan, 9 aydır söylediklerini diğer siyasi partilerin taklit etmeye başladıklarını savunarak, ''Önemli değil, millete hizmet için ne yapılması gerektiğini öğrensinler. Biz iktidara geldiğimizde yapacağız bunu inşallah'' dedi.

Uzan, terörün de iktidarları döneminde sona ereceğini ifade ederek, ''Terör bitirilecek merak etmeyin. Kardeşlik devam edecek. Türk milleti dostluğa dostlukla şiddete şiddetle karşılık verir. Şehitlerimizin hesabı sorulacak'' diye konuştu.

Milletvekili adayı İbrahim Tatlıses de, müzik sektöründe hayatı boyunca halka hizmet için çalıştığını belirterek, ''Ama bu hizmet olağanüstü başka bir hizmet. Benim bölgem üçüncü bölge. Ben hayatım boyunca bölgecilik yapmadım. Benim en büyük bölgem Türkiye Cumhuriyeti'dir'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious