Genç Parti üyeleri CHP'ye katıldı

Genç Parti üyeleri CHP'ye katıldı.8395
  • Giriş : 02.02.2009 / 12:16:00

Aralarında ilçe yöneticilerinin de bulunduğu bir grup Genç Parti üyesi CHP’ye katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP Mamak Belediye Başkan Adayı Veli Gündüz Şahin, katılım töreninde yaptığı açıklamada, “Desteğinizi unutmayacağım. Hem Ankara'ya hem de Türkiye'ye örnek bir belediye başkanı olacağım” dedi.
Yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP'nin Mamak Belediye Başkan Adayı Veli Gündüz Şahin, Genç Parti'den CHP'ye katılanlara parti rozeti taktı.

Şahin, katılım töreninde yaptığı konuşmada, seçilene kadar CHP'li olacağını kazanırsa parti rozetini çıkaracağını belirterek, “Benim yönetimimdeki Mamak'ta ayrımcılık, partizanlık yok. Önce insana değer veririm. Belediyeyi hep beraber yöneteceğiz. Herkesin vermiş olduğu oyu ve desteği unutmayacağım.

Hoşgörülü birisiyim. Halkımızın hakkını her zaman koruyacağım” diye konuştu. Şahin şunları söyledi: “Özelleştirme yapmayacağım, ranta dönük ihale hiç olmayacak. Benim yanımda ve çevremde rantiyeci, ihalece fırsatçı kimse bulunmayacak. Mamak'ta semt pazarları ranta dönüştü. Projelerimiz arasında modern, çağdaş semt pazarları var. Rant için iş merkezlerine dönüştürülen semt pazarlarını yeniden oluşturacağız, mevcutlarında üstünü kapatıp, elden geçirerek pazarcı- halk arasında yepyeni bir düzen kuracağız.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*