Genç Saadet Konya'da bayrak değişimi

Genç Saadet Konya'da bayrak değişimi.17689
  • Giriş : 30.11.2016 / 17:03:00

Saadet Partisi Konya Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Makine Mühendisi Seyit Muhammed Halit Arık getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yaklaşık 2 yıldır Saadet Partisi Konya İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Sefa Taşbaşı, yapılan istişareler neticesinde görevini İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliğini yürüten Seyit Arık’a devretti.

Konya İl Başkanlığı tarafından titizlikle yürütülen süreç sonrasında görevi devralan Müh. Seyit Arık geçmiş dönemlerde yapılan çalışmalarından ötürü Sefa Taşbaşı’ya teşekkür ettiğini belirtti.

Arık, önümüzdeki dönemde Konya gündemine damga vuracak, gençliğe sahip çıkacak ve ahlaki ve manevi buhranda bulunan gençlere ağabeylik yapacaklarını belirterek zor bir vazife üstlendiğini söyledi.

Açıklamalarına ülkemizin içerisinde bulunduğu zorlu durum karşısında başta Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve sonrasında Yeni Bir Dünya idealine ulaşabilmek için kadrolar yetiştireceklerini belirterek devam eden Arık; Türkiye’nin en hayırlı hareketi olan Milli Görüş Hareketi’nin tek siyasi temsilcisi Saadet Partisi’nin bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Türkiye’nin teminatı olacağının altını çizdi…

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*