Gençlerbirliği: 2 - Ankaraspor: 2

  • Giriş : 07.10.2006 / 00:00:00

Milli maçlar nedeniyle Turkcell Süper Lig'e verilen arayı değerlendiren başkent temsilcileri Gençlerbirliği ile Ankaraspor, yaptıkları hazırlık maçında 2-2 berabere kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Gençlerbirliği, sahaya Recep, Eren, Adem, Risp, Erkan, Mehmet Çakır, Ayman, Mehmet Nas, Hakan, Isaac ve Nicoise 11'iyle çıkarken, Ankaraspor ise Hakan, Murat Akyüz, Ediz, Muhammed, Mustafa Yalçınkaya, Devran, Özer, Adem, Bilal, Anıl ve Murat Tosun'dan oluşan kadrosuyla mücadele etti.

Karşılaşmanın bitiminde konuşan kırmızı siyahlıların genç futbolcularından Ferhat, iki takım içinde yararlı geçen bir maç yaptıklarını belirterek, "Lige verilen arayı en iyi şekilde değirlendiriyoruz. Önümüzdeki hafta oynayacağımız Beşiktaş karşılaşmasından iyi bir skarla yarılıp yolumuza devam etmek istiyoruz" şeklinde konuştu. Genç Kerem ise, "Milli maç arası bizim için yararlı oldu. Beşiktaş maçından 3 puan ile dönmek istiyoruz"dedi.

Önümzdeki hafta sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Ankaraspor'un tecrübeli oyuncularından Volkan da 4 haftadır sürdürdükleri çıkışı Fenerbahçe karşısında da sürdürmek istediklerini ve sahadan 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious