Gençlerbirliği'nde şok gelişme!

  • Giriş : 09.06.2007 / 18:33:00
  • Güncelleme : 09.06.2007 / 19:23:02

Ersun Yanal’ın sözleşmesinin karşılıklı olarak fesh edildiği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Özgüner Doğan - Mesut Bakkal’ın istifasıyla boşalan Gençlerbirliği teknik direktörlüğüne getirilen Ersun Yanal’ın sözleşmesinin karşılıklı olarak fesh edildiği bildirildi.
Kırmızı-siyahlı ekibin yönetiminden alınan bilgiye göre, özellikle Draman’ın Rusya’nın Lokomotif Moskova takımına 3 milyon Avro’ya verilmesi ve bazı transferlerde sorun yaşanması nedeniyle, kulüp başkanı İlhan Cavcav ile Ersun Yanal arasında anlaşmazlık çıktığı ve karşılıklı olarak sözleşmenin fesh edilmesine karar verildiği öğrenildi.
Teknik direktör Ersun Yanal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gençlerbirliği’ne sahip çıkılması gerektiğini savunarak, "Başkanın sözleşme öncesi ve sonrası verdiği sözler birbirini tutmuyor. Hedefimiz olan bir takım olduk ancak, Draman’ı sattık. Başkan bir sürü oyuncuyu denemek istiyormuş ve benim böyle bir şeye izin vermeyeceğimi söylemiş.
Ersun Yanal’ın bir çalışma şekli ve prensipleri var. Bu şartlar altında o benimle çalışmak istese bile ben onunla çalışmam. Hedefi olan takımın işi değil bu" diye konuştu.
Öte yandan kulüpten açıklamada, "Sayın Yanal’ın taleplerinde uzlaşma zemini sağlanamadığı için daha önce yapılan sözleşmeyi karşılıklı fesh ettiğimiz kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious