Gençlerbirliği'ne bir şok daha

Gençlerbirliği'ne bir şok daha.13516
  • Giriş : 28.11.2008 / 21:00:00
  • Güncelleme : 28.11.2008 / 21:18:18

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Gençlerbirliği'nde şok üstüne şok yaşanırken, zorlu maç öncesinde Engin Baytar, El Saka ve Koray Avcı'nın sakatlıkları nedeniyle maç kadrosundan çıkartıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Süper Lig'de sıkıntılı bir dönem yaşayan ve Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile zorlu bir maç oynayacak olan Gençlerbirliği, gelen sakatlık haberleriyle sarsıldı.

Gençlerbirliği'nde zorlu maç öncesinde Engin Baytar, El Saka ve Koray Avcı'nın sakatlıkları nedeniyle maç kadrosundan çıkarıldıkları öğrenildi. Engin Baytar'ın son antrenmanda sol ayak bileğine darbe aldığı ve çalışmayı yarıda bıraktığı ifade edilirken, genç oyuncunun İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında oynayamayacağı kaydedildi.

Koray Avcı'nın omzundaki problem ve El Saka'nın da dizindeki ağrılar nedeniyle maç kadrosunda çıkarıldığıkları bildirildi. Sezon başından bu yana sakatlıklarla boğuşan Gençlerbirliği'nde, bu 3 ismin yanısıra İlhan Eker, Yasir Elmacı, Erkan Özbey ve Mustafa Pektemek de sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*