Gençlerin feci ölümü!

  • Giriş : 12.06.2006 / 00:00:00

Ankara'da aşırı hız yapan gençler feci şekilde can verdi. Kaza sonrası üç parçaya ayrılan araç içersindeki 5 gencin cesetleri yola saçıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eskişehir istikametinden şehir merkezi istikametine hızla seyreden 60 HB 605 plakalı aracın sürücüsü Necati Gümüş, aşırı hız sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüje çıktı. Hızla orta refüje giren araç burada bulunan elektrik direğine çarptıktan sonra karşı istikamete geçti.

Aşırı hızla direğe çarparak üç parçaya bölünüp karşı yola geçen araç, önce Rıfat Köprü idaresindeki 06 YIB 11 plakalı araca daha sonra ise Kazım Doğan yönetimindeki 06 AZ 9096 plakalı araca çarptı. Kaza sonrası üç parçaya ayrılan araç içersinde bulunan Baran Duman, Canberk Özkan, Nuri Saygın Koca,Cengiz ve ismi öğrenilemeyen bir genç feci şekilde can verdi. Gençlerin içinde bulunduğu aracın şoförü olan Necati Gümüş ise kolunun kopması sonucu ağır yaralandı. Yaralı Gümüş, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Parçalanan otomobilden fırlayan 5 gencin cesedi kaza yerinden yaklaşık 100 metre ileriye fırladı. Kazaya karışan 06 YIB 11 plakalı aracın sürücüsü Rıfat Köprü, yara almadan kazayı atlatırken 06 AZ 9096 plakalı aracın sürücüsü Kazım Doğan yaralandı.

Ölen gençlerin arkadaşları ise kazayı görüntüleyen kameramanlara saldırdı. Kazayı gören vatandaşalar, "Otomobil çok hızlı gidiyordu. Ne oluğunu anlayamadık. Birden otomobil direğe ve ardından otomobillere çarptı. Aracın içinde bulunan gençler yollara fırladı" şeklinde kazayı anlattı.

Kaza ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious