Genel müdür, yardımcısını kar topuna tuttu

Genel müdür, yardımcısını kar topuna tuttu.7260
  • Giriş : 22.01.2006 / 00:00:00

Vakıflar Genel Müdürü Yusuf Beyazıt, Genel Müdür yardımcısını topa tuttu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Genel Müdür Beyazıt, Yakupağa Külliyesini gezerken yaptığı kartopunu "kime atayım" diye sorunca Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürü Yavuz Yücebıyık, "Cihan Haber Ajansı Muhabirine atın" dedi. Bunun üzerine Genel Müdür Beyazıt, "gazetecilere kıyamam" diyerek kartopunu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Tanyolaç'a fırlattı.

Külliye çıkışında yanına gelen çocuğu da seven Beyazıt, hangi takımı tuttuğunu sorunca "Fenerbahçe" cevabını aldı. Kendisinin Galatasaraylı olduğunu belirten Beyazıt, şöyle devam etti: "Tüm sevdiklerim hep Fenerbahçe'yi tutuyor, sayın başbakanımız da Fenerli" esprisini yaptı. Daha sonra arabasında bulunan çikolataları çocuğa veren Genel Müdür Beyazıt, tarihi mekanlardan çok mutluluk duyduğunu belirterek şöyle konuştu: "Tarihi ayağa kaldıracağız. Kimse bana para yok diye gelmesin. Kesenin ağzını açtık. Mazeret istemiyorum, çalışın parayı benden isteyin."

Kastamonu'da el sanatları çarşısını gezen Genel Müdür Beyazıt daha öncede Kastamonu'ya bir çok kez geldiğini ifade etti. Genel Müdür Yusuf Beyazıt ayrıca tüm ülke genelinde Vakıflara ait eserlerin adeta şantiyeye döndüğünü belirterek çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious