Genelkurmay fotoğraf paylaştı!

Genelkurmay fotoğraf paylaştı!.13479
  • Giriş : 08.03.2017 / 14:24:00

Genelkurmay, Antalya'daki toplantının fotoğraflarını paylaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya'da gerçekleşen kritik toplantıya Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Rusya Genelkurmay Başkanı Valery Gerasimov ve Amerika Birleşik Devletleri Genelkurmay Başkanı Dunford ile görüşmüştü.

Suriye ve Irak’ta sürdürülen operasyonların ele alındığı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın ev sahipliğinde ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford ve Rusya Genelkurmay Başkanı Orgeneral Valery Gerasımov’un katılımıyla dün, Belek turizm merkezinde G-20 Zirvesi’ne de ev sahipliği yapan Regnum Carya Golf & SPA Resort Otel’e üçlü zirve düzenledi. Akşam saatlerine kadar süren zirvenin ardından Rusya Genelkurmay Başkanı Orgeneral Valery Gerasımov, saat 21.30’da geniş güvenlik önlemleri altında zırhlı araçla Antalya Havalimanı’na gelerek kentten ayrıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford ise otelde konakladı. İkilinin bugün kentten ayrılması beklenirken, Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden toplantıya ilişkin yeni fotoğraflar servis edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*