Gerçek Hayat'ı korsanlar ele geçirdi

Gerçek Hayat'ı korsanlar ele geçirdi.14234
  • Giriş : 14.11.2008 / 16:15:00

Tüm dünyaya korku salan korsanlar Türkiye'ye de sıçradı. Haftalık haber ve yorum dergisi Gerçek Hayat’ın orta sayfasını ‘korsanlar’ ele geçirdi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

420 sayıdır yayın hayatını aksatmadan sürdüren Gerçek Hayat dergisinin orta sayfalarını 'kapan' Korsan Hayat'ın ömrünün, 'artan heyecanla' paralel olacağı açıklandı.

Bundan böyle her hafta okuyucusuyla buluşacak olan Korsan Hayat, içinde mizah, ironi, ciddiyet, masumiyet, fazilet, asabiyet, gençlik, güzellik, kavak yelleri… gibi zaman zaman birbirine uzak gibi duran hemen her şeyi barındıracak. “Gerçek Hayat bizimdir, bizim kalacak” diyen 'korsanlar', “İyi orta gol getirir” ciddiyetiyle kaleme alınacak her satırın hakkını vereceklerini iddia ediyor.

Dergi yönetimi, korsanların dergide bir anda 4 sayfa yer kaplamasını henüz yadırgamıyor. Öte yandan 'korsanlar' da “dergiyi ele geçirme” emellerinin, açıktan konuşulmasından rahatsız: “Vakti geldiğinde dergiye tümden nüfuz edeceğiz. Ancak yönetimin işkillenmemesi için bu niyetimizi açıktan konuşmak istemiyoruz. Nitekim bu da, biz korsanların has özelliklerinden biridir... Biraz sinsi olmak yani”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*