Gerçekler dizi oldu

  • Giriş : 25.11.2006 / 00:00:00

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, 2004 yılında eşini hayat kadınları ile aldatmış ve olay açığa çıkınca zor günler geçirmişti. Şimdi tarih tekerrür etti ancak bu kez sadece rol olarak

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tamer Karadağlı, yeni çekeceği bir dizide eşini tek gecelik bir ilişki uğruna aldatan bir erkeği oynuyor. Birkaç sene önce eşini Rus uyruklu bayanlarla aldatmasıyla gündeme gelen Tamer Karadağlı'nın dizide de eşini Rus bir bayanla aldatıyor olması, "Senaryo bilinçli mi yazıldı" sorularını akıllara getirdi. Senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, başrolünü Tamer Karadağlı ve Deniz Uğur Sunat'ın paylaştığı 'Hayatım Sana Feda' dizisinin konusunu okuyanlar ilginç tesadüf karşısında hayli şaşırdı. Çünkü dizinin konusu Tamer Karadağlı'nın gerçek hayatta yaşadıklarıyla birebir örtüşüyor. Hatırlanırsa Karadağlı 2004 yılında bir otel odasında Rus hayat kadınlarıyla beraber olmuş ardından gizlice çekilen görüntülerinin basına sızdırılması tehditiyle karşılaşmıştı. Ancak Karadağlı, yuvasının yıkılmasını göze alarak tehditlere boyun eğmemiş ve hatasını kabullenmişti. Bu olayın ardından eşine kendisini zorlukla affettiren ünlü oyuncu, şimdi çok mutlu. Hatta çiftin evlililiği bir de çocukla perçinledi. Şimdi herkes, Tamer Karadağlı'nın gerçek hayatta yaşadığı bu olayı dizide nasıl bir performansla sergileyeceğini merak ediyor.

HAYATI KÂBUS OLUYOR

Dizide eşini deliler gibi seven Levent karakterini canlandıran Karadağlı, bir gecelik ilişki sonunda peşine takılan obsesif bir Rus kadından kendini kurtarmakta güçlük çekiyor. Asu Emre'nin canlandırdığı İrina isimli Rus kadın, Levent'in hayatını kâbusa çevirirken, genç adam, kendisine, "Bir gecelik ilişkinin bedeli bu kadar ağır mı olmalıdır" sorusunu yöneltiyor. Bir anda kâbusun ortasına yuvarlanan Zeynep ise (Deniz Uğur Sunat) önemli bir karar verme aşamasındadır. Topu topu bir gecelik ilişki için kendisini ölesiye seven kocasından vazgeçmeli midir? Dizi atv ekranlarında izleyenlerle Aralık ayında buluşacak. Çekimlerine başlanan dizinin diğer oyuncuları Asu Emre, Görkem Arda Keskin, Şahap Sayılgan, Belma Canciğer, Zuhal Yalçın, Nedim Saban, Kutay Köktürk, İştar Göksever, Ulvi Alacakaptan, Murat Serezli ve Demet Söz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious