Gerdek gecesinde damat gelini vurdu

Gerdek gecesinde damat gelini vurdu.8144
  • Giriş : 26.05.2008 / 19:28:00
  • Güncelleme : 26.05.2008 / 19:12:10

Konya'da gerdek gecesinde ilişkiye girdiği eşi 25 yaşındaki B.Ç.'nin bakire olmadığını öne süren 26 yaşındaki Nuri Çetin, genç kadını babasına ait tabanca ile ağzından yaraladıktan sonra başına bir el ateş ederek ağır yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Olay, saat 02.30 sıralarında Meram İlçesi Hatıp Mahallesi Nilüfer Sokak'taki 40 numaralı evde meydana geldi. Yaylaköyü'nde tanıştığı B.Ç. ile evlenen Nuri Çetin, düğün ardından gerdeğe girdi.

Eşiyle ilişkiye giren Çetin, bakire olmadığını öne sürdüğü eşi ile tartışmaya başladı. Damat Nuri Çetin, sinirlerine hakim olamayarak babasına ait bulundurma ruhsatlı 7.65 çapındaki tabanca ile eşi B.'şe bir el ateş ettikten sonra yatak odasında bulduğu ruj ile aynaya `Anne, baba sizi çok seviyorum. Kız bozuk çıktı' yazdıktan sonra başına bir el ateş açtı.

Silah sesi üzerine içeri giren yakınları tarafından otomobil ile Özel Vakıf Hastanesi kaldırılan Çetin, yapılan ilk müdahelesinin ardından Selçuk Üniversite Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Ameliyat edilen Nuri Çetin'in Beyin Cerrahi Bölümü Yoğun Bakım Servisi'nde tedavisinin sürdüğü, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu açıklandı. Ağzından yaralanan gelin, B.Ç. ise, Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altında alınırken sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Olay Yeri İnceleme ekipleri yeni çifttin evlerinde kanıt ve parmak izi çalışması yaparken, çiftin yakınları ve komşuları evin önünde uzun süre bekledi.

GAZETEVATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious