Gerets: 'Bu bize büyük ders'

  • Giriş : 21.12.2006 / 00:00:00

G.Saray Teknik Direktörü Gerets de korktuklarının başına geldiğini belirterek, kırmızı karttan sonra oyunun seyrinin gereksiz yere değiştiğini anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bu maçta en çok üzüldükleri konunun, yenilginin yanında kaleci Aykut'un kırmızı kart görmesi ve Özgürcan'ı oyundan almaları olduğunu dile getiren Gerets, kırmızı kartın doğru olup olmadığını değerlendirmenin de şu an mümkün olmadığını vurguladı. Gerets, bu yenilginin kendilerine iyi bir ders olacağını belirterek, şöyle devam etti: ''Gördük ki rakibi ciddiye almadığınızda kazanmakta zorlanıyorsunuz. Bu, bizim ligin ikinci yarısına çok ciddi başlamamız gerektiğini gösterdi.

Bu yenilgi ikinci yarı için iyi bir motivasyon olacak. Bugünkü kadroyu yerin dibine sokmak düşüncesinde değilim ancak, kadroda olmayan ve oynamayan futbolculara ihtiyacımız olduğunu gördük.'' Gerets, transfer yapıp yapmayacaklarının sorulması üzerine de bu konuyu Adnan Sezgin ve Adnan Polat ile tartıştıklarını, kendisinin burada açıklama yapmasının doğru olmadığını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious