Gerets: En kritik maçımız

  • Giriş : 22.04.2007 / 00:00:00

Galatasaray'ın hocası Gerets, kalan 6 maçı da kazanmaları gerektiğini söylerken, "Bu seriyi yakalamak için öncelikle Rize'yi geçmeliyiz" dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lig yarışında önceliğini ilk iki olarak küçültmek zorunda kalan Galatasaray'da, teknik direktör Gerets, bugünkü Rize maçını "En kritik sınav" olarak değerlendirdi. Belçikalı teknik adam, futbolcularıyla yaptığı toplantıda, "Şampiyonluk yolunda F.Bahçe çok avantajlı. Ve işin kötüsü, ipler bizim elimizde değil. Durumumuz, rakiplerimizin puan kaybetmesine bağlı. Yapabileceğimiz tek şey 6 maçı da kazanmamız. Biz bunu başarabilirsek önce ilk iki, sonra belki de şampiyonluktan söz edebiliriz. Rize maçı bu yüzden çok kritik. Puan kaybedersek hayallerimize veda ederiz" ifadesini kullandı.

GALİBİYET YEMİNİ ETTİLER
Sarı-kırmızılı futbolcular da kendi aralarında yaptıkları toplantıda Rizespor maçı için galibiyet yemini ettiler. Galatasaraylılar, "Geçen hafta neler oduğunu gördük. Bu lig daha çok sürprizlere gebe. Her an her şey olabilir. Ama rakiplerimizin aksine bizim en küçük bir kayba dahil tahammülümüz yok. Elimizden geleni yapacağız. Kalan 6 maçı kazanmak da bu kadronun elinden gelir. Havlu atmak bize yakışmaz. Rize'yi yenelim ve yarışı sonuna kadar sürdürelim" görüşünde birleştiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious