Gerets ile Rus ruleti gibi

  • Giriş : 07.03.2007 / 00:00:00

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, adeta 'Rus Ruleti' oynuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Belçikalı çalıştırıcının, Trabzon maçında da kadroda sürpriz yapma ihtimali G.Saray'da tedirginlik yaratıyor. Yöneticiler, ceza konusunu askıya alıyor. Paralar ödeniyor

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, adeta 'Rus Ruleti' oynuyor. Beşiktaş maçındaki sürpriz kadro ile herkesi şoke eden Gerets'in Trabzonspor maçında da yine kadroda sürpriz yapma ihtimali tedirginlik yarattı. Trabzonspor maçı kadrosunu futbolcularıyla yapacağı toplantı sonrası belirleyecek olan Gerets'in yedeğe çektiği oyuncularla daha başarılı sonuçlar aldığı dikkat çekti.

YILDIZLAR YEDEK OLUNCA
İliç, Song, İnamoto, Hasan Şaş ve Ümit Karan gibi yıldızlarını kulübeye çeken Gerets, Beşiktaş'a geçildi ve 3. sıraya yerleşti. Ayrıca futbolculara verilmesi planlanan ceza konusu şimdilik askıya alındı. Yönetim cuma günü futbolcuların mart ayı transfer taksitleri ile prim alacaklarını hesaba yatıracak. Bu arada hemeroid ameliyatı olan Song'un bu hastalığını utandığı için sakladığı bildirildi.

Ahmed Hassan G.Saray'a geliyor
Beşiktaş'ın Mısırlı eski yıldızı Ahmed Hassan, sezon sonunda Galatasaray'a geliyor. Geçtiğimiz hafta Belçika'da haftanın futbolcusu seçilen Anderlecht'in golcüsü Ahmed Hassan, bir radyo programına katılarak, G.Saray'ın kendisiyle ilgilendiğini, her şeyin bir kaç gün içerisinde belli olacağını söyledi. Kendisinin de bu transferi istediğini belirten yıldız golcü, 'Belçika'da mutsuzum, iyi bir teklif gelirse seve seve gelirim' diye konuştu.

Aslan'ı sakatlar düşündürüyor
Sarı Kırmızılılar, Trabzonspor maçının hazırlıklarını bir günlük iznin ardından çift idmanla sürdürdü. Sol alt baldır adalesinde zorlanma ve ödem tespit edilen Mondragon'un tedavisi sürüyor. Ayrıca Okan, Hasan Şaş, Orhan ve Cihan'ın tedavileri ise sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious