Gerets: İstiklal Marşı'nı özledim

Gerets: İstiklal Marşı'nı özledim.9889
  • Giriş : 18.11.2008 / 08:42:00

G.Saray'ın eski hocası: Kalbimin bir bölümü Türkiye'de İstiklal Marşı'nı özledim. Belki bir gün G.Saray'a dönerim

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.Saray'ın eski çalıştırıcısı Erik Gerets, atv Spor Müdürü Selçuk Manav'a konuştu. Dün gece Santra'da yayınlanan söyleşi özetle şöyle:

* G.Saray'daki ilk sezonumun başında kimse şampiyonluğa inanmıyordu. Tek soru işareti, F.Bahçe'nin kaç puan farkla şampiyon olacağıydı. Ama sonunda biz şampiyon olunca büyük keyif aldım. İkinci yılımda bir ya da iki çok kaliteli transfer yapılması gerekiyordu. Ekonomik sorunlar yüzünden yapılamadı. Çok yazık oldu!

* Sezgin ile problemim yoktu. Polat ile ilişkilerim ise biraz zordu, çünkü o çok büyük bir şahsiyet. Ben de önemli bir kişiliğe sahibim. Aramızda küçük problemler oldu. Polat'la daha iyi ilişkiler içinde olmak isterdim. Belki bugün G.Saray'a gelsem daha iyi anlaşırız."

* G.Saray'a geldiğim ilk gün en mutlu günümdü. Havaalanında karşılanmam, yönetimin bana güvenmesi, çok güzeldi. Kimse işime karışmadı."

* Kalbimin bir kısmı Türkiye'de. Karşılanışımı ve stattaki ambiyansı unutamam. İstiklal Marşı'nı çok özledim. Önce çok şaşırmıştım, ama dördüncü maçımdan sonra marşı her duyduğumda çok duygulanıyordum. Güneyde, Antalya'da ev almak isterim. Çünkü ben biraz Türk'üm. Bu yaz da tatil için bir hafta veya 10 gün Türkiye'ye geleceğim."

* G.Saray'ın 9 sezondur F.Bahçe'ye deplasmanda kaybettiğini biliyorum. Bu seri ben dönünce biter."

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*