Gerets kırgın

  • Giriş : 14.10.2006 / 00:00:00

G.Saray'ın teknik adamı Gerets milli oyunculara kırgın

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ankaragücü maçı sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Gerets, maçta istedikleri sonucu alamamalarını bazı futbolcuların Milli Maçlarda gösterdikleri başarıyı bu maçta sahada gösterememelerine bağladı.
İşte Gerets'in açıklamaları:

Üst üste gelen beraberlikler sonrası G.Saray yarıştan kopuyormu sorusuna bu dönemde aradaki fark gerçekten açılıyor. Oynadığımız futbolla bunu haketmiyoruz. Bazı futbolcular istedikleri gücü sahaya yansıtmıyor.

Özellikle bugün birkaç oyuncu ölümüne sahaya güçlerini ortaya koymuyorlar. Hafta içinde oynanan milli maçları izledik. İliç'in Song'un ve Hakan Şükür'ün ortaya koydukları futbollar göğsümüzü kabartıyor. Bu futbolun maçımıza da yansıyacağını umuyorduk. Ancak olmadı.

Şanslızlığımızın da devam etmesi bunda önemli etken. Bu çözümü bulacağız. Her tünelde bir ışık bulmak gerek. İkinci yarıda Aydın'ın ortaya koyduğu performans bizim için çok önemlidir. Biz hiçbir zaman pesetmeyiz. Kötü dönemden geçiyoruz bunun da bilincindeyiz. Matematiksel olarak şansımız olduğu sürece mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz.

A.Gücü golünün ofsayt olması için ise hakem konuusnda yine de sakin kalmayı ve suçlamamayı düşünüyorum. Ancak sezon sonunda her takıma aynı şekilde davranılacağını umuyorum.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious