'Gerets'li Fenerbahçe tavan yapar

  • Giriş : 09.03.2007 / 00:00:00

Galatasaray'ın eski sportif direktörü Bülent Tulun, yönetimin Eric Gerets ile sözleşme yenilemesini tuhaf karşıladığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Skytürk'te İnteraktif Spor'a katılan ve Gerets'i istemeyen bazı yöneticilerin bir süre önce bunu açıkca dile getirdiğine dikkat çeken Tulun, "Hatta birçok isimle görüştüklerini biliyorum. İsteseler devre arasında tazminat ödemeden görevine son verebilirlerdi. Şimdi böyle bir şeyin olması tuhaf. Ancak takım şampiyon olamazsa Erıc Gerets gider" diye konuştu.

Gerets'in Galatasaray'dan ayrılması halinde Türkiye'de kalacağını düşünmediğini belirten Tulun "Bence Fenerbahçe'yi çalıştırsa çok başarılı olur. Böylesine zengin bir kadroya tavan yaptırır. Tabii böyle bir şeyin gerçekleşmesi zor." dedi.

Galatasaray yönetiminde yaşanan istifaları da değerlendiren Tulun, "Bu bir takım görüş ayrılıklarının olduğunu gösteriyor." ifadesini kullandı

Galatasaray'ın geçen sezon gelen şampiyonluğun rehavetini yaşadığını savunan Tulun, yönetimde yaşanan sorunların da başarısızlıkta etkili olduğunu söyledi. Ribery davasıyla ilgili bir soruyu da yanıtlayan Tulun , Fransız futbolcunun gecikmeli olsa da parasını tümünü aldığını belirterek , CAS'a başvuran Galatasaray'ın buradan olumlu sonuç alacağını belirtti.

Tulun, Ribery için Sarı - kırmızılı kulübe 3 ila 5 milyon euro arasında ödeme yapılabileceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious