Gigaset A265 ile ekonomik iletişim

  • Giriş : 06.10.2006 / 00:00:00

Siemens Gigaset A265, ekonomik görüşme ( call by call ) özelliği sayesinde, yurtdışı görüşmelerini uygun tarifelerden yararlanarak gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özel telekom şirketlerinin ön ödemeli kartlarıyla yapılan görüşmelerde her konuşma öncesi ön kod girme zorunluluğunu ortadan kaldıran ekonomik görüşme özelliği, numara çevrildiğinde aramanın otomatik olarak en uygun tarifeye yönlendirilmesini sağlıyor.

Rahat bir ev telefonu kullanımı için gerekli bütün özellikleri taşıyan Siemens Gigaset A265'te, ışıklı yarı-grafik ekran/tuş takımı, cevapsız arama listesi, tekrar arama fonksiyonu, 50 giriş alabilen telefon rehberi ve eller serbest özelliği bulunuyor.

Ürün ile son aranan on numarayı tek bir tuşla kolay bir şekilde tekrar aramak mümkün. Her zaman kimin aradığını bilmek isteyen kullanıcılar, arayan numarayı gösterme (CLIP) fonksiyonu sayesinde kimin aradığını ekranda görebiliyorlar.

Telefon cevapsız aramaları da gösteriyor. 20'ye kadar yapılan cevapsız aramalar saat ve arayan kişinin numarasıyla birlikte kaydediliyor. Siemens Gigaset A265'de bulunan ve 14 dakikalık kayıt yapabilen entegre dijital telesekreter sayesinde önemli mesajların kaybolması engelleniyor. Bütün telesekreter fonksiyonları el cihazı ya da baz istasyonundaki tuşlarla çalıştırılabiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious