Gilberto harekatı başladı

Gilberto harekatı başladı.14473
  • Giriş : 13.05.2008 / 09:24:00

Zico'nun "Maldonado takıma çok faydalı olur" demesine rağmen, yönetim kurulunun, dün yaptığı toplantıda kadroyu güçlü isimlerle takviye etme kararı aldığı öğrenildi. Arsenal'den ayrılacak olan Gilberto gelmeye hazır..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yabancı transferinde elini çabuk tutmak isteyen Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım kadroyu önemli bir yıldız daha katmaya hazırlanıyor. Maldonado'yu beğenmeyen ve takımdan göndermek isteyen yönetimin, ön libero mevkiine Arsenal'li Gilberto Silva'yı transfer etmek istiyor. Zico'nun, Maldonado'nun Fenerbahçe'de kalması ve önümüzdeki sezon takıma yararlı olacağı raporuna rağmen yönetim Gilberto'da kararlı.

SPONSORLAR DESTEK VERECEK

Arsenal'den ayrılma kararı alan Silva için Yıldırım'ın, menajer aracılığıyla temasa geçtiği öğrenildi. Önümüzdeki hafta hem Arsenal'le hem de başarılı ön libero ile masaya oturulacağı belirlendi. F.Bahçe'de dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında Silva'nın yanı sıra ünlü bir santrforun alınmasının kararlaştırıldığı öğrenildi. Toplantıda ayrıca, transferler için sponsorlardan destek istenmesi görüşüldü. Bu arada Shevchenko, Deco, Eto'o gibi isimlerle de görüşmeler sürüyor.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious