Giray Bulak'tan istifa açıklaması

Giray Bulak'tan istifa açıklaması.12438
  • Giriş : 17.05.2009 / 23:16:00

Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, istifa çağrısı hakkında "İstifa edip kaçmak çok kolay. Ama biz bunları düşünmüyoruz" dedi ve bir polemik de yaşadı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bulak, maçın ardından yaptığı açıklamada, sahadaki oyuncularının iyi mücadele ettiğini ama şanssız bir şekilde maçı kaybettiklerini belirtti. Son derece istekli ve arzulu bir oyun sergilediklerini ifade eden Bulak, şunları kaydetti:

''Futbolda yarım hata yapmayacaksın. Bizim de şanssızlığımız bu. Yarım pozisyon verdik, vurdu ve 2-1 mağlup olduk. Maalesef futbolun bazen adaleti yok. Ama gösterilen mücadele önümüzdeki haftalarda kazanma adına bir ışıktır. İki tane maçımız var. Eskişehirspor karşısında sergilediğimiz mücadeleyi Fenerbahçe'ye karşı da ortaya koyduğumuzda, oradan puanla döneceğimize inanıyorum. Oyuncuların gösterdiği mücadeleden memnunum. Biz bu ligde kalacağız. Bunu iddialı olarak söylüyorum.''

Bulak, bir gazetecinin, taraftarların istifa çağrısında bulunduğunu hatırlatması üzerine, ''İstifa edip kaçmak çok kolay. Ama biz bunları düşünmüyoruz. Son iki maçı da alıp, yolumuza devam edeceğiz'' dedi.

Aynı gazetecinin, ''Siz bana provokatör demiştiniz. Bu maçı siz provoke ettiniz'' diye tepki göstermesi üzerine Bulak, Eskişehir'den gelen gazetecilere maçın kendisi tarafından provoke edilmiş bir görüntüsü olup olmadığını sordu.

Maçta birçok pozisyon bulduklarını, kazanma adına her şeyi yaptıklarını dile getiren Bulak, ''Oyuncularım çok iyi mücadele etti. Çok şanssız goller yedik. Bu maçı kimse provoke etmedi. Bu ligden de düşmeyeceğiz. Önümüzdeki iki maçı da aldıktan sonra gelip ben de sana soru soracağım'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*