Gitti Pınar, geldi Ruslar

  • Giriş : 11.10.2006 / 00:00:00

Bodrum'da TRT yöneticilerinin tepkisi üzerine Pınar Altuğ'u İstanbul'a gönderen Yağmur Atacan, yelken yarışlarında yabancı kadınlarla göbek atıp eğlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yağmur Atacan, TRT'de yayınlanan bir programın çekimleri için sevgilisi Pınar Altuğ ile birlikte geçen hafta sonu Bodrum'a gitti.

Ancak sevgililerin çekimler sırasında bile birbirlerinden ayrılmayıp sarmaş dolaş gezmesi iddiaya göre TRT yetkililerinin tepkisine neden oldu ve Pınar Altuğ, geçen pazar gecesi İstanbul'a döndü. Yağmur Atacan ise Bodrum'da kaldı.

Çekimlere devam eden Yağmur Atacan, dün de Uluslararası Kadınlar Yelkenli Yat Yarışmaları'nı izlemek istedi. Ancak yarışma yeterli rüzgar olmadığı için start alamadı. Yarışmacı kadınlar da rüzgarı beklerken kendi aralarında eğlenmeye başladı. Yağmur Atacan ise eğlenceye katılmak için Rus ve İsrailli kadın yarışmacıların bulunduğu tekneye çıktı. Genç ve güzel kadınların arasında göbek atarak şarkılar söyleyen Atacan, bir ara kadınlar tarafından elbiseleriyle denize atıldı. Ardından denize atlayan bir Rus yelkenci kadın dakikalarca Yağmur Atacan'a sarılarak, onunla yüzdü, fotoğraf çektirdi.

Panır Altuğ'un, hakem teknesinde bulunan yakın arkadaşlarından biri de keyfinin yerinde olduğu gözlenen Yağmur Atacan'ın bu fotoğraflarını çekip, İstanbul'daki sanatçıya gönderdi.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious