GittiGidiyor 7 yaşında

GittiGidiyor 7 yaşında.11100
  • Giriş : 28.02.2008 / 17:06:00

2001 yılında Türkiye’yi sanal ticaretle tanıştıran GittiGidiyor.com, yedinci yaşını kutlarken ayda 6 milyona yakın ziyatretçiye hizmet ettiğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

7 yaşına basan GittiGidiyor.com, online alışverişe kazandırdığı özel boyut ve açık artırma yaklaşımıyla kullanıcılarının hayatını kolaylaştırdıklarını açıkladı. GittiGidiyor.com'un genel müdürü Cenk Angın Türkiye internet sektörü ve ekonomisine önemli katkıları olan sitenin, reklam ağı, iş ortaklıkları, Ar-Ge çalışmaları ve yaratıcı çözümleriyle de dikkat çektiğini belirterek, “GittiGidiyor.com olarak, Şubat 2001’de keşfettiğimiz Güvenli Ticaret Sistemi, Ağustos 2005’te devreye aldığımız tıklama başına para ödemek yoluyla iş ortaklığı programı, Kasım 2005’ten bu yana ulusal televizyonlarda uyguladığımız geniş erişimli reklam kampanyaları gibi yaratıcı uygulamalarımızla sektörümüzde fark yarattık” dedi.

eBay ortaklığı GittiGidiyor.com’a ivme kazandırdı

Mayıs 2007’de dünyanın en büyük alışveriş sitesi eBay’in azınlık hissedarı olarak ortak olduğu GittiGidiyor.com, kullanıcılarına daha geniş bir yelpazede e-ticaret ürün ve hizmetleri sunmaya başladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious