Gizli kalan 100 tecavüz

  • Giriş : 10.03.2007 / 00:00:00

Yakalanan zanlı '4 yılda 100 çocuğa tecavüz ettim' dedi, sadece 10 aile polisin ısrarıyla şikâyetçi oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul G.Osmanpaşa'da 2003 yılından beri 8-11 yaşlarındaki birçok çocuğa tecavüz ettiği iddia edilen 26 yaşındaki Kamil Akşahin tutuklandı. 6 aylık takiple yakalanan zanlı "100 çocuğa tecavüz ettim. Şeker ve sakızla kandırıyordum. Bodrum ve çatı katlarını seçiyordum" dedi.

DNA testi de doğruladı
Zanlının, 10 kız çocuğuna tecavüz olayının faili olduğunu DNA testi de gösterdi. 2 yaşında kız çocuğu babası zanlının yakalanması için polis 6 bin kişiyi araştırdı, gözaltına alınan 3 şüpheli daha sonra serbest bırakıldı.

Aileler teşhirden korkuyor
Zanlının 100 çocuğa tecavüz etmesine rağmen çok az şikâyet olmasını uzmanlar şöyle değerlendirdi: "Aileler cinsel saldırıyı ispat etmek için bir teşhir süreci yaşıyorlar. Karakol, savcı, genital muayene onları korkutuyor."

100 çocuğa tecavüz etti sadece 10 aile başvurdu

İstanbul'da 10 çocuğa tecavüz eden Kamil Akşahin tutuklandı. Akşahin'in 100 çocuğa tecavüz ettiğini söylemesi, pekçok kurbanın olayı gizlediğini ortaya çıkardı.

İstanbul-Gaziosmanpaşa'da, Karadeniz ve Barbaros mahallesinde 4 yılda 8 - 11 yaş arasındaki çocuklara tecavüz eden 26 yaşındaki Kamil Akşahin, polisin 6 aylık sıkı çalışması sonucunda yakalandı. Sapık, 4 yılda 100 çocuğa tecavüz ettiğini itiraf ederken, polise sadece 10 ailenin resmi başvuruda bulunduğu ortaya çıktı. DNA testiyle, sapığın 10 kız çocuğuna tecavüz ettiği kesinleşen zanlı tutuklandı. Ekipler, önce 4 yıl içinde İstanbul'da meydana gelen bütün taciz ve tecavüz olaylarını mercek altına aldı. Mağdurların verdikleri bilgiler doğrultusunda şüphe uyandıran yaklaşık 6 bin kişiyi incelediler. Yine çocukların verdikleri eşkale uyan 3 kişi gözaltına alındı. Tutuklanan 3 kişi, DNA testi sonucunda suçsuz oldukları anlaşılınca serbest bırakıldı.

ÜÇ KIZ KURBAN EŞGALİNİ VERDİ
Ekipler, olayların yaşandığı Karadeniz ve Barbaros mahallelerini ablukaya aldı. Zanlının kurbanı 3 kız çocuğunun verdiği eşkal doğrultusunda sapığın robot resmi çizildi. Gözaltına alınan tüm şüpheliler de bu çocuklara gösterildi. Sonunda polis iki mahalleye bitişik olan 50. Yıl mahallesinde oturan 2 yaşında bir kız çocuğu babası Kamil Akşahin'in tecavüz olaylarının faili olduğunu belirledi.

'ŞEKER VERİP KANDIRIYORDUM'
Daha önce hiç suç işlemediği için poliste kaydı bulunmayan Akşahin, önceki akşam evine düzenlenen baskında gözaltına alındı. DNA testiyle 10 tecavüzün faili olduğu da kesinleşti. Tutuklanarak cezaevine konulan Akşahin'in ilk kez bir erkek çocuğunu taciz ettiğini ve o tarihten sonra 100 çocuğa tecavüz ettiğini anlattığı öğrenildi. Çocukları genelde Karadeniz ve Barbaros mahallerinden seçtiğini anlatan sapık, "İşyerinden çıkıp evime giderken yolda cinsel isteklerim kabarıyordu. Sokakta gözüme kestirdiğim kız çocuklarını şeker ya da sakız vererek kandırıp daha önce boş olduğunu kontrol ettiğim bir apartmanın bodrum ya da çatı katına çıkarıyordum. Orada öldürmekle tehdit edip tecavüz ediyordum. Ardından da evime gidiyordum" diye konuştu. Zanlı, imam nikâhlı eşinin hiç şüphelenmediğini, ağabeyinin ise son zamanlarda sürekli soru sorduğunu belirtti. Akciğer kanseri olan babasının ise kendi derdiyle uğraşmaktan hiçbir şeyin farkında olmadığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious