Gmail ceplere geliyor!

  • Giriş : 10.07.2006 / 00:00:00

Gmail’i mobil dünyaya taşıyan Google, Türkçe arayüzüyle e-postaları her zaman ve her yerden ulaşılabilir hale getiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Özellikle mobil cihazlarının sahip olduğu teknoloji potansiyelini kullanmayı hedefleyen Google, piyasaya sunacağı kullanımı kolay, ücretsiz hizmetlerle mobil pazarı da büyütmeyi amaçlıyor.

Google’ın mobil hizmetinin etkin hale gelmesiyle mobil cihaz kullanıcıları mobil telefonları üzerinden Gmail aracılığıyla arkadaşlarına ve ailelerine ulaşabilecekleri gibi, en son haberleri de Google News’tan takip edebilecek.

Mobil aygıtlar üzerinden Gmail’e ulaşmak için Gmail kullanıcıları, mobil cihazlardaki internet tarayıcısı üzerinden adresini ziyaret ederek aynı web’deymiş gibi Gmail hesaplarına girebilecek. Kullanıcılar aynı zamanda ekli fotoğraf ve dokümanları telefonlarından görünteleyebilecek ve Gmail hesabında telefon numarası saklanan kişileri arayarak cevap verebilecekler.

Her mobil aygıtın farklı özelliklere ve işletim sistemlerine sahip olacağını öngören Google yetkilileri; Gmail Mobile’ın kullanıcıların telefonlarının özelliklerini algılamasını ve mümkün olan en iyi şekilde kullanıcılara sunulmasını sağlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious