Göçer kızını damgalatacak

Göçer kızını damgalatacak .4736
  • Giriş : 03.10.2007 / 10:51:00

Eski eşinin Ferhat Göçer’e açtığı nafaka davasında ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ferhat Göçer, 10 yaşındaki kalp hastası kızı Yağmur’a nafaka ödememek için şaşırtıcı bir talepte bulundu. İlk eşi Berna Hocaoğlu’nun çocuğuyla ilgilenmediğini iddia ettiği Ferhat Göçer, kızının kalp rahatsızlığının sona erdiğini belirterek, bunun kanıtlanması için mahkeme kanalıyla devlet hastanesine sevkini istedi.

Adli Tıp’ta mühür

Mahkemenin bu talebi kabul etmesi halinde ünlü şarkıcının 10 yaşındaki kızı, yerine başka birisi götürülmesin diye damgalanacak. Mahkeme kararıyla hastaneye sevk edilen kişinin mahkemece tanınması için, Adli Tıp’ta koluna bir mühür vuruluyor ve söz konusu isim olduğuna dair bir yazı veriliyor. Mahkeme Göçer’in talebini kabul ederse küçük kız, muayene olduktan sonra koluna damga vurulacak.

2 milyon doları var

Şarkıcı, kendisinden nafaka isteyen eski eşini, “yeni aldığı evin parasını ödemek için dava açtı” diye suçlarken, Hocaoğlu da bunun üzerine Göçer’in, nafaka davası açmaması için kendisine 10 bin dolarlık senet imzalattığını öne sürdü. Hocaoğlu ayrıca, mahkemeye kızına 2 bin 500 YTL nafaka ödemeyi kabul etmeyen eski eşinin mal varlığını da sundu. Berna Hocaoğlu’nun iddiasına göre Ferhat Göçer’in 2 milyon dolar serveti bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious