Gökçek, Muzaffer Eryılmaz'ı kızdırdı

Gökçek, Muzaffer Eryılmaz'ı kızdırdı.11495
  • Giriş : 18.12.2008 / 12:35:00

Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz, ''Melih Gökçek'in, durduk yerde sağa sola bulaşmaya çalışması, onun aczinin ve çaresizliğinin ürünüdür'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Eryılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in Çankaya Belediyesini diline doladığını öne sürdü. Çankaya Belediyesinin 'hükümet kuşatması altında' olduğunu savunan Eryılmaz, şunları kaydetti:

''21 müfettiş, belediyeyi işleyemez, çalışamaz hale getirmek için her yeri hallaç pamuğu gibi atarken ve biz buna karşı göğsümüzü gere gere dururken, Gökçek'in 15 yılda usulen gelen müfettişlerden yakınması adil değildir. Müfettişler 'ille de bir şeyler bulun' baskısı altında en küçük yazışmalarımızı bile didik didik ederken Melih Gökçek'in bu konuda söyleyeceği bir şey olabilir mi?''

''Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile girdiği tartışmada tüm Türkiye'nin gözleri önünde sefilleri oynayan Sayın Melih Gökçek'in, durduk yerde sağa sola bulaşmaya çalışması, onun aczinin ve çaresizliğinin ürünüdür'' diyen Eryılmaz, Gökçek'in dünkü televizyon tartışmasında Çankaya Belediye Meclis kararı diye gösterdiği belgenin, Çankaya Belediyesi ile ilgisinin olamayacağını savundu. Eryılmaz, ''Çünkü Belediye Meclisinin böyle bir karar defteri yoktur'' ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*