Gökçek adaylık için işaret mi aldı?

Gökçek adaylık için işaret mi aldı?.8240
  • Giriş : 28.12.2008 / 17:05:00
  • Güncelleme : 28.12.2008 / 17:04:44

İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın kızı evlendi. Atalay'ın kızının nikahını Melih Gökçek kıydı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti'nin adayları arasında henüz adı geçmeyen Melih Gökçek'in, İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın kızının düğününde bazı bakanlarla keyifli sohbetler yapması dikkat çekti. Gökçek'in keyfinin yerinde olması yeniden aday olacağı izlenimi oluşturdu.

Ankara, bugün yine siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren önemli bir düğüne ev sahipliği yaptı. İçişleri Bakanı Atalay'ın Zeynep İrem Atalay, işadamı Bilal İbrahim Üstün'ün oğlu Ali Üstün ile dünya evine girdi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Cemil Çiçek ve bazı bakanlar ile iş dünyasından konuklar katıldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kıydığı nikahta gözler Gökçek'in üstündeydi. AK Parti'nin bir süre önce İstanbul, Kocaeli, Konya, Kayseri ve Antalya'da halen görevdeki büyükşehir belediye başkanlarıyla devam kararı vermesinin ardından Ankara adayı bekleniyordu. Uzun süredir isim açıklanmaması, AK Parti'nin Gökçek'i yeniden aday gösterip göstermeyeceği konusunda merak uyandırdı.

Atalay'ın kızının düğününü kıyan Gökçek'in bu arada düğüne katılan Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Cemil Çiçek ile birlikte bazı bakanlarla uzun süre keyifli bir şekilde sohbet etmesi dikkatlerden kaçmadı. Gökçek'in düğündeki keyifli görüntüsü, AK Parti'nin kendisini Ankara'dan yeniden aday göstereceği ihtimalini gündeme getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*