Gökçek ateistlere çattı

Gökçek ateistlere çattı .12742
  • Giriş : 11.08.2007 / 09:38:00

Yağmur duası ateistleri diken diken ediyor. Gökçek ateistleri eleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TGRT Haber ve CNNTürk'e açıklamalarda bulunan Gökçek, eski DSİ Genel Müdürü Veysel Eroğlu'nun ASKİ'ye yönelik eleştirilerini yanıtlarken, ASKİ'yi borca sokacak bir protokol yerine kendi imkânlarıyla Gerede sistemi için yetki talep ettiğini anlattı.

DSİ'ye sitem

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, ASKİ ile DSİ arasında 2004'ten bu yana 8 yazışma yapıldığını, ancak Gerede'den su taşınması için gerekli izni alamadıklarını savundu.

Tasarruf olursa kesinti yok

10 gün boyunca su kesintisi yapmayacaklarını, Ankaralıların tasarruf etmeleri halinde Kızılırmak'tan su gelene kadar yeniden kesinti programı uygulamayacaklarını belirten Gökçek, yağmur duası için de Müslümanlara "yeniden" çağrıda bulundu.

Bazı doktorlar ideolojik

Gökçek, hastanelerdeki su kesintilerini ise, "Bazı doktorlar su kesintisine bile ideolojik yaklaşıyor. Beni güç durumu düşürmek için bunlar yapılıyor" diye değerlendirdi.

Dua ateistleri rahatsız ediyor

"Her şeyin Cenab-ı Allah'tan geldiği görüşümde değişiklik yok" diyen Gökçek "Yağmur duası lafı ateistleri rahatsız ediyor, diken diken oluyorlar. Kul olarak Kızılırmak projesini bitirerek görevimi yapıyorum. Geriye ne kalıyor, dua etmemiz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious