Gökçek kaybeden adaylara iş verdi

Gökçek kaybeden adaylara iş verdi.12333
  • Giriş : 27.05.2009 / 18:57:00

Yerel seçimlerde kaybeden başkan adaylarına Melih Gökçek kucak açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

BALIKESİR'de seçimi kaybeden AKP'li belediye başkanları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in desteği ile moral ve iş buldu.

29 Mart seçimlerinde MHP'li İsmail Ok'a koltuğu kaptıran Balıkesir'in AKP'li eski Belediye Başkanı Sabri Uğur, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in başdanışmanı oldu. Uğur'un gelecek günlerde yeni görevine başlayacağı bildirildi. Balıkesir'e çok şey verdiğini ve içinin rahat olduğunu söyleyen İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümü mezunu 51 yaşındaki Uğur, "İkinci kez seçilmek nasip değilmiş, Bundan sonraki tüm mesaimi Ankara Büyükşehir Belediyesi için sarf edeceğim. Ancak Balıkesir'imiz için de yapabileceğimiz bir şey varsa her zaman seve seve yaparım" dedi.

Melih Gökçek'in Sabri Uğur'la, oğlunun Balıkesir'de askerlik yaptığı dönemde tanıştığı ve ailece görüştüğü belirtildi.

Bozbey'de kamp müdürü oldu
Edremit'in AKP'li eski Belediye Başkanı Yunus Bozbey de Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Edremit- Altınoluk'taki kamp müdürlüğüne getirildi. Ankara Büyükşehir Belediyesi kampı, yeni sezona esas mesleği inşaat teknikerliği olan Yunus Bozbey'in yönetiminde girecek. 2003- 2009 yılları arasında Edremit Belediye başkanlığı yapan Bozbey, 29 Mart'ta MHP'li Tuncay Kılıç'a görevi devretti. Ankara Büyükşehir Belediyesi başarılı öğrencileri Altınoluk Kampı'ndaki tatillerle ödüllendiriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*