'Gökçek ucuz numaralar peşinde'

'Gökçek ucuz numaralar peşinde'.9337
  • Giriş : 19.03.2009 / 22:36:00

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş Belediye BAşkanı Melih Gökçek'e Yüklendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Melih Gökçek'in "Ülkücüler beni destekliyor" iddiasına yanıt verdi.

Mansur Yavaş, şunları söyledi:

"Bu hüsnü kuruntudur. Her partide partisine kızan, küsen bir sürü insan var. Şu anda yapılan anketlerde bana yüzde 28 oy çıkıyor. Bu da ülkücülerin beni desteklediğini gösteriyor. Sayın Melih Gökçek bunu hep yapıyor. Bunlar ucuz numaralar. İnsanların kafasını bulandırmak için yapılan manipülasyonlar.
Kirli siyasetin göstergesi bunlar. Bana da farklı partilerden oy verecek olanlar var. Ben de mi bunları bir salonda toplayarak ilan adeyim. Geçmişte 'Mansur Bey benim dostumdur' diyen Gökçek gitti başka bir Gökçek geldi. Beypazarı'nın suyuyla ilgili Başbakan'a yanlış bilgi verdi ve Sayın Başbakan da bunun üzerine bir söz söyledi. Ben yanıltıldığını düşünüyorum. Sayın Başbakan benim rakibim değil. Bu bir mahalli seçim. Başbakan'ı yanıltmak suretiyle birşeyler söyletmek için gayret ediyorlar. Sayın Gökçek dün bir televizyon programında akıl almaz sözler söylüyor. Çamur atma siyaseti yapıyor. Bu kirli siyasettir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*