Gökçek'le ilgili ilginç iddia

  • Giriş : 17.01.2007 / 00:00:00

Anavatan Ankara İl Başkanı Abdulkadir Okur, AK Parti Ankara teşkilatlarının Melih Gökçek’in gölgesinde yaşayıp imkanları ile varlıklarını sürdürdüklerini ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Anavatan Ankara İl Başkanı Abdulkadir Okur çok tartışılacak bir iddia da bulundu. AKP’nin Başkentte tabanın yok denecek kadar az olduğu ileri süren Okur, AKP Ankara teşkilatlarının Melih Gökçek’in gölgesinde yaşayıp imkanları ile varlıklarını sürdürdüklerini belirtti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in seçmen tabanının AKP oyları olmadığına dikkat çeken Anavatan Partisi Ankara İl Başkanı Abdulkadir Okur, AKP’nin Ankara’da Gökçek’ten dolayısı ile Büyükşehir belediyesinden nemalandığını vurgulayarak, açıklamasını şöyle sürdürdü.

‘ AKP’nin Ankara’da varlığı son derece hafiftir. Zaten varlığı ve yokluğu da belli değildir. Fakat görüyoruz ki AKP’li yöneticiler Ankara’ya seçmen konusunda hâkimlermiş gibi edalar ve tavırlar sergilemektedirler. Oysaki seçmen tabanları hiç mi hiç yoktur. Yani AKP Başkentte tabansızdır. Bunu aksini iddia edemezler. Çükü, AKP Ankara’da Gökçek’in gölgesinde varlığını sürdürmekte ve Büyükşehir belediyesinin imkânlarından nemalanmaktadırlar. Gökçek, yerel iktidardan gitsin AKP’nin Ankara’da esamesi okunmaz. Bu gerçeği Ankara haklıda bilmektedir. AKP, Ankara yöneticileri boş yere caka atmasınlar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious