Gökdeniz transferi yalan çıktı

  • Giriş : 09.09.2006 / 00:00:00

Zeyyat Kafkas, Gökdeniz transferini yalanladı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, bir ulusal basın kuruluşunda yer alan Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın oyuncuları Gökdeniz Karadeniz'e transfer teklifinde bulunduğu yönündeki haberle ilgili bir açıklama yaptı.

Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Adnan Polat gibi tecrübeli bir yöneticinin sözleşmesi devam eden bir oyuncuya talip olması halinde öncelikle kulübüyle temasa geçilmesi gerçeğinden haberdar olması gerektiğini belirterek, "Sözleşmesi 2009 yılında dolacak bir sporcuyu almayı düşünen yönetici önce bizimle temasa geçmeli ve 'oyuncunuzu vermeyi düşünürseniz, biz talibiz' demelidir. Sayın Adnan Polat bu yolu bilecek derecede tecrübe sahibidir. Eğer söz konusu haber doğru değilse Galatasaray yönetimi duyarlılık göstermeli ve gereken açıklamayı yapmalıdır'' ifadelerini kullandı.

Her büyük maç öncesinde Gökdeniz konusunun sürekli ısıtılarak gündeme taşınmasını da anlamlı bulduklarını kaydeden Kafkas, "Son birkaç gündür okuduklarımız ne yazık ki aynı tesadüfün yine tekrarlandığını gösteriyor. Takımımız yarın Beşiktaş'la, 2 hafta sonra da Galatasaray'la oynayacak. Ülke futbolunda yönlendirici olan medya ve sorumlu konumundaki biz yöneticiler üst üste zorlu maçların oynanacağı haftalara girildiğinde daha dikkatli davranmalı ve tansiyonu yükseltecek eylemlerden kaçınmalıyız. Bu konuya gösterdiğimiz hassasiyetin aynısını Galatasaray'dan da bekliyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious