Gökdeniz'den Beşiktaş'a mesaj

Gökdeniz'den Beşiktaş'a mesaj .7579
  • Giriş : 15.10.2007 / 14:43:00

Trabzonspor'un en formda isimlerinden Gökdeniz, Beşiktaş maçı öncesi iddialı konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gökdeniz, Beşiktaş maçlarının çok zevkli geçtiğini belirterek, "Derbi maçların diğer maçlara oranla heyecanı daha fazla oluyor. Taraftarsız oynayacak olmamız bizi biraz üzüyor ama yinede tüm Trabzonsporluların kalbinin bizimle olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Beşiktaş maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız" dedi. Gökdeniz, Beşikaş maçında gol atıp takımının alacağı galibiyette önemli rol oynamak istediğini de belirterek, "Yaşadığımız kötü günleri Beşiktaş galibiyeti ile unutturmak istiyoruz. Rakibimizin de kalitesini biliyoruz ama kazanmak zorunda olduğumuzun da bilincindeyiz Zor geçecek maçta üç puanı alıp rahat bir nefes almak istiyoruz" dedi.

FUTBOLCULAR ŞOK YAŞADI
Bordo - mavili takımda Mali Sayman Emin Kahraman'ın yaptığı, "Takım iyi yerlere gelene kadar para yok" açıklaması futbolcuları tedirgin etti. Bir çok futbolcu konu hakkında bilgi almak için Emin Kahraman'ı ve diğer yöneticileri ararken, aldıkları cevap karşısında şaşkınlık yaşadılar. Emin Kahraman'ın yaptığı açıklama tüm yönetim içinde destek bulurken, futbolcularda karar karşısında sessiz kalmayı tercih ettiler. Mali Sayman Emin Kahraman, kararın takımın performansını etkileyeceğini sanmadığını belirterek, "Biz sadece kendi emeğimizin karşılığını almak istiyoruz. Yoksa futbolcularımıza güvenmeme gibi bir durum söz konusu değil. Bu taktik Dünya'nın bir çok yerinde uygulanır. Kimsenin parası Trabzonspor kulübünde kalmaz" dedi.

BAŞKAN ARAYIŞLARI SÜRÜYOR
Trabzonspor'da mevcut başkan Nuri Albayrak'ın Aralık ayındaki kongre öncesi aday olup olmama konusundaki kesin kararını vermemesi, muhalif kanadı daha da hızlandırdı. Muhalif kanatta başkan adaylığı için eski Genel Kaptan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun ismi ön plana çıkmaya başladı. Hayrettin Hacısalihoğlu'na başkanlık için baskı yapanlar arasında, Bekir Bülbüloğlu, Serdar Bali ve İskender Önal'ın yer aldığı öğrenildi. Başkan adaylığı için kesin konuşmayan Hayrettin Hacısalihoğlu ise, gerekli desteği gördüğü taktirde seve seve bu göreve talip olacağını söyledi. Hacısalihoğlu'nun Albayrak'ın seçime girmemesi durumunda mevcut adaylar arasında en güçlü isim olduğu iddia ediliyor. Bordo - mavili kulüpte daha önce eski başkan yardımcılarından İbrahim Hacıosmanoğlu ve eski yöneticilerden Hacı Yıldız başkanlık için adaylığını açıklamıştı. Hacıosmanoğlu ve Yıldız'da yaklaşan kongre öncesi çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious