Gökdeniz'e kim referans oldu?

Gökdeniz'e kim referans oldu?.10219
  • Giriş : 13.03.2008 / 15:15:00

Rusya'nın Rubin Kazan takımına transfer olan milli futbolcu Gökdeniz Karadeniz, Antalya'ya gelerek, takımın Belek'teki kampına katıldı. Gökdeniz transfer öncesi kimlerden referans aldığını da açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rubin Kazanlı iki yetkili ile birlikte İstanbul'dan THY uçağı ile Antalya Havalimanına gelen Gökdeniz Karadeniz, basın mensuplarının soruları üzerine, ''Rubin Kazan'a transfer olduğum için mutluyum ve burada başarılı olacağım. Rubin Kazan'a transfer olarak Trabzonspor'a para kazandırdığım için mutluyum'' dedi.

Gökdeniz Karadeniz, Rubin Kazan ile anlaşmadan önce Rusya'da top koşturan Fatih Tekke ve Hasan Kabze ile görüştüğünü belirterek, ''Fatih Tekke ve Hasan Kabze'den takım hakkında bilgi aldım. Rubin Kazan'da çok iyi tanıdığım Hasan Kabze ve Tomas'ın olması benim için bir avantaj. Takımda yabancılık çekmeyeceğim'' diye konuştu.

Gökdeniz Karadeniz, Fatih Tekke ile ayrı takımlarda mücadele edeceklerini ama gelecek yıllarda yine aynı takımda forma giyebileceklerini söyledi.

Gökdeniz Karadeniz, daha sonra, Rubin Kazan'ın Belek'te kamp yaptığı Rixos Primium Otel'e gitti. Karadeniz, takımın öğleden sonraki antrenmanına katılacağını ve yarın takım ile birlikte Rusya'ya gideceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious