Gökdeniz'e Rusya'dan teklif

Gökdeniz'e Rusya'dan teklif.7579
  • Giriş : 29.12.2007 / 11:03:00

Turkcell Süper Lig'de gol krallığında 10 golle ilk sırada yer alan Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Gökdeniz Karadeniz'e, Rusya'dan teklif geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rusya'nın Rubin Kazan Takımı'nın Trabzonspor'dan Gökdeniz Karadeniz'i istediği ve bunun hafta başındaki yönetim kurulu toplantısında görüşüldüğü öğrenildi.

Kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, teklife ilişkin olarak yaptığı açıklamada, ''Kulübe resmi bir teklif geldiği doğrudur. Ancak şu an için Gökdeniz Karadeniz'in satılması gibi bir durum sözkonusu değil'' dedi.Gökdeniz'in Trabzon'daki görevini henüz tamamlamadığını düşündüğünü kaydeden Kafkas, şöyle konuştu:

''Kendisi de öyle düşünüyordur. Zamanı geldiği zaman Trabzonspor'u Avrupa veya Rusya'da temsil etmesi bizi de gururlandıracaktır. Gökdeniz'in de hakkıdır. Aynı Fatih Tekke'nin transfer olduğu o gün gibi. Fatih Tekke, için o kararı verirken, o talebini değerlendirirken Fatih'in Trabzonspor'a verdiği hizmetleri de gözönüne aldık. O gün kontratının bitmesine 6 ay kala o gitme hakkını istediyse gerek ekonomik ve gerek başka anlamda gitmek hakkıdır. Aynı şey Gökdeniz Karadeniz için de geçerlidir.''

Teknik direktör Yanal ile birlikte bir şampiyonluk projesi oluşturduklarını ifade eden Kafkas, ''O 2-3 yıl içerisinde olabilir. Ama her yıl Trabzonspor, bu yarışın içinde olmalıdır, bu yıl da dahil. Gökdeniz'i bu anlamda satmayı düşünmüyoruz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious