Gökdeniz'i vermek istemedik

Gökdeniz'i vermek istemedik.7579
  • Giriş : 13.03.2008 / 13:06:00
  • Güncelleme : 13.03.2008 / 14:03:59

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Rusya'nın Rubin Kazan Kulübü'ne transferi gerçekleşen Gökdeniz Karadeniz'i sevinerek veya isteyerek vermediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hacısalihoğlu, Gökdeniz'in önemli bir futbolcu olduğunu belirterek, ''Gökdeniz, Trabzonspor'un sevinerek veya isteyerek verdiği bir oyuncu değildir. Ama hem kulübün menfaati hem Gökdeniz'in menfaatleri ve şartları, bugünkü transferin yapılmasını mecbur hale getirdi. Hem Trabzonspor'a hem Gökdeniz'e bu transfer hayırlı olsun'' dedi.

Artık bu konunun geçmişte kaldığını ifade eden Hacısalihoğlu, ''Şimdi Trabzonspor yoluna bakacak. Kadroyu güçlendirme çalışmalarına hız vereceğiz'' diye konuştu.

Gökdeniz'in takımdan ayrılmasının Beşiktaş maçına etkisi olup olmayacağı konusunda da Hacısalihoğlu, ''Gökdeniz tabii ki iyi bir oyuncudur. Takımda direkt oynayan bir oyuncudur. Fakat şartlar bunu getirdiği zaman yapacak fazla bir şey yok. Kadromuzdaki herkesin Trabzonspor formasını giyeceği düşüncesindeyiz. Onlar da üzerlerine düşen görevi yapacak ve Gökdeniz'in gitmesinden dolayı boşluk olmamasını sağlayacaklardır'' dedi.

Hacısalihoğlu, şampiyonluğa oynayan takımlarla yapacakları maçlara ilişkin olarak da şunları söyledi:

''Henüz ligde şampiyonluk yarışında bir kopma olmadı. Ama bizim için kimin şampiyon olacağı, kimlerin şampiyonluğa oynadığı önemli değil. Her maçta iyi bir sonuç almak için sahaya çıkıyoruz. Biz taraf değiliz. Hiçbir tarafa sempatimiz veya antipatimiz yok. Trabzonspor olarak çıkıp oynayacağız.''

AA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious