Gökhan, Rubin Kazan'a doğru

Gökhan, Rubin Kazan'a doğru.15130
  • Giriş : 27.01.2008 / 17:21:00

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, golcü futbolcuları Gökhan Ünal'ın Rubin Kazan takımı ile anlaşması durumunda bu takıma gideceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Takımının İstanbul'da Kasımpaşa'yı 2-0 mağup ettiği karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kafkas, Gökhan Ünal'ın transferi konusunda şöyle konuştu:

"Bu onun kişisel bir tercihidir. Saygı duymak gerekiyor. Gitmesi durumunda alternatiflerimiz var. Kulüpler şu anda anlaşmış durumda. Gökhan Ünal da Rubin Kazan takımı ile anlaşırsa gidecek"

Kafkas, Kasımpaşa maçının geride kaldığını ifade ederek, "Bugün iki takım çok iyi mücadele etti. Kasımpaşa bulunduğu yeri haketmiyor. Biz daha iyi mücadele ettik ve kazanmısın bildik. İçerde oynayacağımız iki karşılaşma var. Bunları kazanırsak daha iyi noktalara geleceğimize inanıyorum" dedi.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma da, Gökhan Ünal'ın transferi konusunda Rubin Kazan takımı ile prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi.

Hurma, "Gökhan'ın sözleşmesini uzatıp bize yapılan transfer saldırılarını kesmeye çalşıtık. Kendisi bize yurt dışında oynamak istediğini iletti. Rubin Kazan takımı ile prensipte anlaşma sağladık. Gökhan da anlaşır ve gitmek isterse ona saygı duyarız"

-TÜTÜNEKER:"DİPTE OLMANIN SIKINTILARINI YAŞIYORUZ"-

Kasımpaşa Teknik Direktörü Uğur Tütüneker de, ligde dipte bulunmanın sıkıntılarını yaşadıklarını söyledi. Tütüneker, iyi mücadele etmelerine rağmen bir türlü bu durumu skora yansıtamadıklarını belirterek, "Sezon sonuna kadar 14 maçımız var. İyi Futbol oynayıp kazanmaya çalışacağız." diye konuştu.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious