Gökhan: Anlaşılırsa giderim

Gökhan: Anlaşılırsa giderim.14498
  • Giriş : 28.01.2008 / 21:30:00

Kayserispor'un başarılı golcüsü Gökhan Ünal, kendisi için Fenerbahçe'nin yaptığı teklifin değerlendirildiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ünal, daha önce Kayserispor yönetiminin prensipte anlaştığı Rusya'nın Rubin Kazan takımına gitmek istemediğini bildirdi.

Rubin Kazan yönetiminin maddi açıdan iyi teklifler yaptığını, ancak Rusya'da Futbol oynamak istemediğini ifade eden Ünal, ''Rusya futbolu ile Türkiye'deki Futbol kalitesini karşılaştırınca Rusya defterini kapattım. Orada tanınmayan, bilinmeyen bir futbolcu olmaktansa Türkiye'de Futbol oynamayı tercih ederim'' dedi.

Başka bir takıma transferi konusunda çok sayıda haber çıktığını, ancak netleşen bir anlaşma olmadığını kaydeden Ünal, Fenerbahçe yönetiminin kendisi için Kayserispor'a teklif getirdiğini bildirdi.İki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Ünal, şunları söyledi:

''Fenerbahçe yönetimi, kulübüme teklifte bulunmuş. İki kulüp arasındaki görüşmeler sürüyor. Kayserispor yönetimi teklifi değerlendiriyor. Menajerim de Feherbahçe ile görüşüyor. Kayserispor yönetimi anlaşma sağlarsa, ben de Fenerbahçe'ye sıcak bakıyorum. İlle de bir takıma gideceğim diye bir şey yok. Hangi takımla anlaşılırsa oraya gideceğim. Hayırlısı olsun.''

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Yücel Şahin de iki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğünü belirterek, ''Gökhan'ın mutlu olacağı takıma gitmesini istiyoruz. Diğer taraftan iyi teklif veren bir kulüp ile anlaşmak istiyoruz'' diye konuştu.

GÖKHAN ÜNAL RUSYA'YA GİTMİYOR

Kayserispor'da yönetimin gözden çıkardığı Gökhan Ünal'ın daha önce prensipte anlaşılan Rusya takımına gitmek istemediği bildirildi.

Kulüp basın sözcüsü Yücel Şahin, başka bir takıma transfer edilmesi düşünülen Gökhan Ünal için Rusya'nın Rubin Kazan takımı ile prensipte anlaştıklarını hatırlattı.

Yönetimin anlaşmasının ardından Gökhan'ın Rusya takımı ile görüştüğünü ifade eden Şahin, ''Rusya takımı ile Gökhan'ın transferi için prensipte anlaşmıştık, ancak Gökhan, bize Rusya'ya gitmek istemediğini bildirdi. Şimdi başka bir takım arayacağız. Gökhan'ın gitmek istediği takımla biz de anlaşmaya çalışacağız'' diye konuştu.

Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalde kuraların çekildiğini ve Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile eşleştiklerini anımsatan Yücel, şunları kaydetti:

''Fortis Türkiye Kupası'nda eşleştiğimiz takım çok önemli değil. Bizim için kurada hangi takımın çıktığı önemli değil. Kupada final oynamak istiyoruz. Tüm çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Ligde de en iyi şekilde yolumuza devam etmek istiyoruz. Kendi sahamızda yenilgimiz yok. Kupa maçından sonra konuk edeceğimiz Beşiktaş'ı da yenerek yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz. Lider ile aramızdaki puan farkı çok fazla değil. Ligin üst sıralarını zorlayacağız.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious