Gökhan Gönül kadro dışı

Gökhan Gönül kadro dışı.12592
  • Giriş : 25.05.2008 / 09:56:00
  • Güncelleme : 25.05.2008 / 09:50:03

Avrupa Şampiyonası'na Almanya'da hazırlanan milli takımda sakatlığından dolayı idmanlara çıkamayan ve 23 kişilik aday kadroda olup olamayacağı belirsiz olan Gökhan Gönül, Fatih Terim tarafından kadrodan çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Terim, yaptığı açıklamada, Gökhan'ın oynamasının mümkün olmadığını dile getirerek, ''Sonuna kadar beraber olmak istiyorduk. Şu anda aldığımız sonuçlar sakatlığının devam ettiği yönünde ve oynaması sakıncalı. Tedavisinin yapılması için kadrodan çıkardık ve yerine kimseyi çağırmadık'' dedi.

Gökhan Gönül ise duygularını anlatmakta zorluk çektiğini belirterek, şöyle konuştu: ''Avrupa Futbol Şampiyonası'nı dört gözle beklemiştim. Sezon boyunca kafamda bu vardı. Çok üzgünüm. Sakatlığımın bu derece kötü olduğunu bilmiyorduk. Oynadığım için de çok pişmanım. Türkiye'de iğne olmam için kimse beni zorlamadı. Lig mücadelesi de vardı. Bunu göze aldım. Bayern Münih takımının doktoru beni kontrol etti ve sakatlığımın kısa zamanda iyileşmeyeceğini söyledi. Arkadaşlarımın bu şampiyonada başarılı olacağına inanıyorum. Onların yanında olamayacağım için üzgünüm. Eşim ve çocuklarımla beraber tribünden izleyeceğim.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious