Gokhan Guleç, Denizlispor'da

Gokhan Guleç, Denizlispor'da.53065
  • Giriş : 28.08.2007 / 18:06:00
  • Güncelleme : 28.08.2007 / 18:12:29

Denizlispor Kulübü’nde düzenlenen törende, geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ta forma giyen genç golcü Gökhan, 1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

   Kulüp binasındaki imza töreninde Gökhan, kulüp başkanı Ali İpek’in Denizlispor’un kendisine ihtiyacı olduğunu söylediğini ifade ederek, "Ben de kendisine ’benim de bir çıkış yapmam için Denizlispor’a ihtiyacım var’ dedim. Anlaştık, çok mutluyum" diye konuştu.
İpek ise takımda eksik görülen yerlere transfer gerektiğini, golcü arayışını Gökhan’ın transferiyle sona erdirdiklerini, belki bir transfer daha yapabileceklerini söyledi.

KONYASPOR MAÇI
Önümüzdeki hafta oynanacak Konyaspor maçına da değinen İpek, "İyi bir neticeyle döndüğümüz takdirde, çok iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum.
Oyuncularımız, her zaman söylediğim gibi büyük bir özveriyle tam bir Denizlispor zihniyeti içinde hareket ediyorlar. Onlara bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.
Denizlispor’un Denizli’nin ortak paydası, malı ve markası olduğunu kaydeden İpek, ancak "Altın Koltuk" satışlarından umdukları desteği bulamadıklarını, 243 koltuktan sadece 45’inin satılabildiğini, ayrıca Denizlispor’a yardım toplamak için 3 milyon YTL’lik pul bastırıldığını bildirdi.
İpek, önümüzdeki ay futbolculara 1 milyon YTL ödeme yapmaları gerektiğini, bu nedenle acil maddi desteğe ihtiyaçları olduğunu sözlerine ekledi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious