Gökhan için geri sayım

Gökhan için geri sayım.15130
  • Giriş : 28.01.2008 / 08:55:00

Rubin Kazan'a gitmeyeceğini açıklayan golcü futbolcunun Fenerbahçe'yle anlaştığı öğrenildi. Sarı-Lacivertliler, Kayserispor'a da 5 milyon Euro'luk teklif yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İmza bekleniyor
Gökhan Ünal transferinde sona doğru yaklaşılıyor. Rusya’nın Rubin Kazan takımının bonservisi için 7.5 milyon Euro teklif ettiği Gökhan Ünal, bu takıma kesinlikle gitmeyeceğini, Fenerbahçe ile anlaştığını açıkladı. Bu gelişmeler üzerine, Gökhan’ı Kazan’a satamayacak olan Kayserispor yönetimi, Fenerbahçe’nin yaptığı 5 milyon Euroluk teklife sıcak bakmaya başladı. Sezon sonu serbest kalacak olan golcü futbolcuyu bir an önce renklerine bağlamak isteyen Fenerbahçe’nin, 5 milyon Euro karşılığında Kayserispor’la anlaşması bekleniyor.

Maldonado açıklanıyor
Öte yandan Gökhan için, Fransa’nın PSG takımının da 4.5 milyon Euro’yu gözden çıkardığı öğrenildi. Kayserispor, yıldız oyuncuyu daha çok para veren Kazan’a satmak isterken, bu kulüp Gökhan’a da yıllık 1.8 milyon Euro önerdi. Ancak, golcü futbolcu Fenerbahçe’ye gitmek için ısrar edince, diğer olasılıklar ortadan kalktı. Bu arada Şilili orta saha futbolcusu Maldonado ile anlaşan Sarı-Lacivertli yönetimin, bugün resmi açıklamayı yapması bekleniyor. Ganalı Appiah’ın mukavelisini askıya alacak olan Fenerbahçe’nin, Maldonado’yu bu hafta içi İstanbul’a getireceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious