Gökhan Zan paylaşılamıyor

Gökhan Zan paylaşılamıyor.11268
  • Giriş : 31.05.2008 / 10:24:00

Siyah-Beyazlıların Milli Takım’da banko oynayan tek futbolcusu durumunda bulunan yıldız futbolcuya yurt için ve yurt dışından teklifler var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gökhan Zan’ı transfer etmek isteyen kulüpler içerisinde ilk sırayı alan son UEFA şampiyonu Rusya’nın Zenit takımı alıyor. Bu nedenle Rus ekibinin teknik direktörü Dick Advocaat, A Milli Takımın Finlandiya ile oynadığı karşılaşmada Beşiktaşlı oyuncuyu çıplak gözle izledi. Hollandalı teknik adamın Gökhan Zan’ı çok beğendiği ve Zenit yönetimine transfer edilmesi yönünde rapor vereceği öğrenildi.

İSTEDİĞİ TAKIMA GİDEBİLİR

Hala Beşiktaş’la sözleşme yenilemeyen v e şu anda istediği takıma elini kolunu sallayarak gidebilecek olan Gökhan Zan’ın menajeri Ceylan Çalışkan ise transfer söylentileriyle ilgili olarak şunları söyledi: “Gökhan şu anda A Milli Takımın başarısından başka bir şey düşünmüyor. Ama bana yurt için ve dışından gelen bir çok teklif var. Avrupa Şampiyonası sonrasında gelen bu teklifleri değerlendirmeye alacağız. Ama öncelik Beşiktaş’ın olacak. Eğer Beşiktaş ile anlaşamazsak diğer teklifleri değerlendireceğiz.”

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious