Gökhan'dan Trabzon'a övgü

Gökhan'dan Trabzon'a övgü.14498
  • Giriş : 23.06.2008 / 14:39:00

Trabzon'un yeni transferi Gökhan Ünal bir Trabzon aşığı çıktı. Bakın neler söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor'un yeni transferi Gökhan Ünal, hedefinin Trabzonspor forması altında şampiyonluk yaşayıp gol kralı olmak olduğunu söyledi.

Gökhan Ünal, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'a transfer olduğu ve bordo-mavili formayı giyeceği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, ''Bunları Trabzonspor'a geldiğim için söylemiyorum. Geçmişten beri bu kentin ve bu takımın bende çok özel bir yeri var. Kayserispor'da oynarken her Trabzon'a gelişimizde asla otelde durmazdık. Arkadaşlarımla birlikte güzel yerleri gezmeye giderdik'' dedi.

Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamanın İstanbul takımlarında şampiyonluk yaşamaktan kat kat önemli olduğunu savunan Gökhan, ''Ben İstanbul'a gidebilirdim ama buraya gelerek daha anlamlı bir zafer yaşamak istedim. İlk hedefim bordo-mavili forma altında şampiyonluk yaşayıp aynı zamanda gol kralı olmak" dedi.

''YANAL'IN PAYI VAR''

Gökhan, Ersun Yanal ile geçmiş yıllarda çok kısa bir süre birlikte çalıştığını belirterek, ''O zaman çok gençtik. Fazla birlikte olamadık. Şimdi bir aradayız. Trabzonspor'a gelmemde kendisinin büyük payı var. Transfer öncesi konuştuk, bana güvendiğini söyledi. Çok istedi gelmemi. Ben de Ersun hocayla çalışmayı çok istiyordum. Benim için iyi bir şans oldu. Tekrar kendimi gösterebilme fırsatı buldum. Kendisiyle birlikte Trabzonspor'da güzel şeyler yaşayacağız'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious